Акумулятор IMR 14500 Nitecore 650mAh NL14500A (6-1185)
  • Відгуки
Бренд
Країна виробник товару
Китай
Тип елементів живлення
Літій-іонна (Li-ion)
Типорозмір батареї циліндр
14500
Ємність
650 mAh
Напруга
  • 3.7 В
Кількість в упаковці
1 шт.
Вага, г
20 г
Комплектація
Акумуляторна батарейка (1)
Гарантія
12 місяців
Відгуки не знайдені
Часто порівнювані товари
Країна реєстрації бренду
Німеччина
Китай
Японія
США
США
Країна виробник товару
Японія
Німеччина
GTIN
Акумулятори та батареї
Тип
Батарейки
Батарейки
Акумулятори
Тип елементів живлення
Літієва
Літієва
Срібно-цинкова
Цинк-повітряна (ZnO2)
Нікель-металогідридна (Ni-MH)
Типорозмір батареї
CR-1/3N
PR48
Ємність
170 mAh
1600 mAh
2500 mAh
Напруга
3 В
3 В
1.5 В
3 В
1.45 В
1.5 В