Акумуляторна батарея EcoFLow Power Kit 5 kWh (ZMM100BP5)
  • Відгуки
Китай
Сумісність
  • EcoFlow Power Kits
Ємність батареї
5 кВт/год
Тип батареї
Літій – залізо – фосфатна (LFP)
Циклічний ресурс
3500
Тип установки
Мобільна
Загальні відомості про батарейний блок
Розміри (ДхШхВ), см
30x50x26
Робоча температура експлуатації
від - 20 ℃ до + 60 °C
Колір
Чорний
Вага
40.6 кг
Особливості
  • Сертифікати та тести UL Standard, FCC, CE, E-Mark, UKCA, UN38.3, RCM, PSE
Комплектація
Батарейний блок, офіційна гарантія
Гарантія
5 років
Країна реєстрації бренду
Каліфорнія
Каліфорнія
Гарантія*
24 місяці
Аксесуари для зарядних станцій
Тип
Перехідник
Кріплення для сонячної панелі
Додаткова батарея
Додаткова батарея
Кабель
Сумісність
Зарядна станція Jackery Explorer 2000 Pro, Сонячна панель Jackery SolarSaga 200
EcoFlow 100 Вт Tilt Mount Bracket
EcoFlow DELTA 2 Max, EcoFlow DELTA Max 2000, EcoFlow DELTA 2
EcoFLow Power Kit 2
EcoFlow RIVER 3 Plus
Кабели, адаптеры, крепления
Колір
Сірий
Чорний
Особливості
Сприяє оптимальному використанню батарей EcoFlow та забезпечує стабільне електроживлення
Комплектація
Кріплення для сонячних панелей (1)
Кабель (1)
Довжина кабеля, м
1.5
Додаткова інформація
Ємність батареї
2.048 кВт/год
2 кВт/год
Тип батареї
LiFePO4
Циклічний ресурс
Тип установки
Мобільна
Спосіб зарядки
Сонячна батарея, Розетка (змінний струм)
USB-C, Бездротове підключення
Максимальна потужність на вході батарейного блоку
Постійний струм
51.2 В, 2000 Вт
5 В/9 В/12 В/15 В, 3 А маĸс., 20 В/28 В, 5 А маĸс., 140 Вт маĸс.
Розміри (ДхШхВ), см
46.4.x23.5x28.3
19.8x34.8x28.4
Вага
19 кг
16.8 кг
5.8 кг
від - 20 ℃ до + 60 °C
від + 20 °C до + 30 °C