Акумуляторна батарея Merlion AGM 12V 12Ah Orange (GP12120F2PREMIUM)
  • Відгуки
Китай
Гарантія*
12 місяців
Тип
Призначення
  • Аварійне та портативне освітлення
  • Джерела безперебійного живлення
  • Охоронні та протипожежні системи
  • Сонячні та вітрові енергетичні системи
  • Телекомунікаційне обладнання
Ємність, А*год
12 А*год
Напруга, В
Робоча температура
+25 °C (± 5 °C)
Тип клем
F2
Внутрішній опір
16.5 мОм
Максимальний струм розряду
150 А
Максимальний зарядний струм
3.6 А
Матеріал корпуса
АБС (вогнестійкий пластик)
Напруга заряду в буферному режимі
13.7 В ~ 13.9 В при 25 °С
Циклічний ресурс
300
Розміри (ДхШхВ), мм
150х98х95 мм
Вага
3 кг
Додаткова інформація
Комплектація
Акумуляторна батарея, документи, упаковка
Великобританія
Аккумуляторы для ИБП
Тип
Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4)
AGM (герметичні свинцево-кислотні)
Клас захисту
IP21
Призначення
Аварійне та портативне освітлення, Джерела безперебійного живлення
Охоронні та протипожежні системи, Джерела безперебійного живлення, Системи резервного живлення
Ємність, А*год
100 А*год
100 А*год
100 А*год
100 А*год
7 А*год
Енергія, Вт*год
5120 Вт*год
2560 Вт*ч
640 Вт*год
1280 Вт*год
5120 Вт*год
Напруга, В
51.2 В
24 В
12 В
12.8 В
51.2 В
12 В
Номінальна потужність, А*год
100 А*год
100 А*год
50 А*год
Робоча температура
від - 20 °C до + 60 °C
+25 °C (± 5 °C)
Максимальний струм розряду
150 А
100 А
50 А
100 А
50 А
70 А (5 секунд)
Максимальний зарядний струм
150 А
100 А
50 А
100 А
50 А
2.1 A
Матеріал корпуса
АБС (вогнестійкий пластик)
Розміри (ДхШхВ), мм
775x425x209 мм
532x207x215 мм
198х166х170 мм
328x172x220 мм
607х720х270 мм
151x65x100 мм
Вага
55 кг
5.25 кг
13.1 кг
50.6 кг
2 кг
Комплектація
Тип клем
М8
М8
F12 (M8)
F2
Гарантія
5 років
5 років
Внутрішній опір
40 мОм
45 мОм
30 мОм
Струм короткого замикання
150 А
350 А
Контрольна ємність
C10 6.58 А/год, C5 6.13 А/год, C3 5.43 А/год, C20 7.04 А/год
13.7 В ~ 13.9 В при 25 °С