Чохол Mzavod для мангалу Пегас на 10 шампурів сірий (CHHL-MV10-GY)
  • Відгуки
Бренд
Mangalzavod
Країна виробник товару
Україна
Країна реєстрації бренду
Україна
Гарантія*
12 місяців
Тип
Чохли та сумки
Матеріал
Оксфорд
Довжина
600 мм
Ширина
280 мм
Висота
70 мм
Колір
Сірий
Вага
0.2 кг
Комплектація
Чохол (1)
Специфікація упаковки
Довжина в упаковці
25 см
Ширина в упаковці
15 см
Висота в упаковці
9 см
Вага в упаковці
  • 0.25 кг
Відгуки не знайдені
Часто порівнювані товари
Країна виробник товару
Країна реєстрації бренду
Аксессуары для мангалов, барбекю и грилей
Тип
Решітки для гриля
Рукавички для гриля
Решітки для гриля
Набори шампурів
Набори шампурів
Матеріал решітки
Хромована сталь
Хромована сталь
Товщина матеріалу
4 мм, 1.5 мм, 2.5 мм
1.8 мм, 4 мм
4.5 мм
2 мм
2 мм
Матеріал ручки
Дерево
Дерево
Нержавіюча сталь
Розміри робочої поверхні
400х300 мм
420х340 мм
310х250 мм
Довжина решітки з ручкою (ручками)
640 мм
650 мм
650 мм
Кейс
Ні
Ні
Чохол
Так
Так
Колір
Сірий
Вага
860 г
50 г
735 г
480 г
480 г
Комплектація
Решітка (1), чохол (1)
Решітка (1), чохол (1)
Шампур (6)
Шампур (6)
Гарантія
14 днів
14 днів
12 місяців
Матеріал шампура
Нержавіюча сталь
Ширина
10 мм
10 мм
Довжина шампура, мм
450 мм
450 мм