Гібридний інвертор Exelon ECP-6200/48, 6200VA, 48V, струм заряду 0-120A, MPPT (60-450VDC, 22A)
  • Відгуки
Країна реєстрації бренду
США
Тип інвертора
  • Гібридний
Призначення
  • Для будинку
  • Для квартир
  • Для сонячних батарей
Тип установки
  • Настінний
Кількість фаз
  • Однофазний
Кількість трекерів МРРТ/PWM
1
Максимальна ефективність, %
98%
Тип перетворювача
Інвертор напруги
Клас захисту, IP
21
Контролер заряду
MPPT (Maximum Power Point Tracking) контролер
Вхідні характеристики постійної напруги (PV/DС)
Максимальна вхідна потужність, Вт
6500 Вт
Максимальний вхідний струм, А
  • 18 А
Номінальна вхідна напруга від сонячних панелей, В
230 В
Робочий діапазон вхідної напруги (UDC min – UDC max)
  • 30-450 В ,
Вихідні характеристики змінної напруги (АС)
Номінальна вихідна потужність, Вт
6200 Вт
Номінальна вихідна напруга, В
230 В
Вихідна частота, Гц
Максимальний вихідний струм, А
27 А
Акумуляторна батарея
Сумісні акумуляторні батареї
  • Гелеві ,
  • Літій-іонний (Li-ion) ,
  • Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4) ,
  • Свинцево-кислотний AGM
Максимальний струм заряду, А
130 А
Номінальна напруга акумуляторної батареї, В
48 В
Загальні відомості інвертора
Глибина, мм
110 мм
Ширина, мм
350 мм
Висота, мм
420 мм
Робоча температура
від 0 ºC до + 50 ºC
Вага, кг
8.9 кг
Особливості
  • LCD дисплей ,
  • Активне охолодження
Комплектація
Інвертор (1), документація (1), упаковка (1)
Гарантія
12 місяців
Основні характеристики інвертора
Тип інвертора
Гібридний
Гібридний
Призначення
Для будинку
Для будинку
Для квартир, Для будинку, Для сонячних батарей
Для будинку, Для промислового обладнання
Для будинку, Для вітроелектростанцій, Для сонячних батарей, Для квартир
Тип установки
Настінний
Настінний
Кількість фаз
Однофазний
Однофазний
Трифазний
Трифазний
Кількість трекерів МРРТ/PWM
2
Максимальна ефективність, %
96.5%
96.5%
97%
97.6%
97%
97%
Зовнішнє підключення
Ethernet, Bluetooth, Wi-Fi
Wi-Fi, Ethernet, Bluetooth
USB, Wi-Fi
Wi-Fi
Wi-Fi (опція)
Тип перетворювача
Інвертор напруги
Клас захисту, IP
65
Безпека
Захист від перенапруги, Захист від перевантаження
Контролер заряду
Интерфейс
CAN, RS485, RS232
Кількість підключень вхідних стрінгів
2
11000 Вт
12000 Вт
30000 Вт
6500 Вт
22 500 Вт
8000 Вт
Максимальний вхідний струм, А
16 А, 18 А
16 А, 18 А
36 А
13 А
36 А
20 А
Діапазон роботи контролера при повній потужності, В
370 В
Пускова напруга, В
150 В
160 В
5000 Вт
6000 Вт
20000 Вт
5000 Вт
15000 Вт
8000 Вт
Номінальна вихідна напруга, В
380 В
380 В
230 В
Вихідна частота, Гц
Максимальний вихідний струм, А
25 А
30 А
29 А
22.7 А
21.8 А
13 А
Акумуляторна батарея
Максимальний струм заряду, А
76 А
8.4 А
350 А
120 А
280 А
150 А
790 В
790 В
48 В
48 В
48 В
Сумісні акумуляторні батареї
Свинцево-кислотний AGM, Літій-іонний (Li-ion), Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4), Гелеві
Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4), Гелеві, Свинцево-кислотний AGM, Літій-іонний (Li-ion)
Літій-іонний (Li-ion), Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4), Гелеві, Свинцево-кислотний AGM
Загальні відомості інвертора
Глибина, мм
182.7 мм
182.7 мм
268 мм
232 мм
268 мм
141 мм
Ширина, мм
679.6 мм
679.6 мм
456 мм
330 мм
456 мм
406 мм
Висота, мм
280 мм
280 мм
750 мм
580 мм
750 мм
607 мм