Кільця Rusan-Mikron QR Weaver 1"(25.4) Сталь BH12 мм (050-25.4-12-R)
  • Відгуки
Бренд
Країна виробник товару
Хорватія
Тип монтування
Picatinny, Weaver
Фіксація на зброї
Швидкознімне
Діаметр кільця/Посадкове місце
  • 25.4 мм
Загальна висота
14.7 мм
Матеріал
Сталь
Вага
87 г
Гарантія
12 місяців
Країна реєстрації бренду
США
США
кільця
Тип монтування
Ластівчин хвіст
Ластівчин хвіст
Picatinny, Weaver
Picatinny
Фіксація на зброї
Постійне
Постійне
Діаметр кільця/Посадкове місце
25.4 мм
25.4 мм
30 мм
25.4 мм
25.4 мм, 34 мм, 30 мм
30 мм
Висота основи (ВН), мм
14
13 мм
Загальна висота
40 мм
47 мм
52 мм
40 мм
35 мм
Матеріал
Алюміній
Алюміній
Колір
Чорний
Чорний
Чорний червоний
Вага
84 г
100 г
116 г
98 г
120 г
Додаткова інформація
Висота центру - 26 мм, ширина кільця - 41 мм, товщина кільця - 21 мм
Висота центру - 33 мм, ширина кільця - 41 мм, товщина кільця - 21 мм
Висота центру - 36 мм, ширина кільця - 45 мм, товщина кільця - 21 мм