Кільця Vortex Precision Matched Rings 30 мм High. Сплав. Picatinny (RNG-VT-PMR-30-126)
  • Відгуки
Бренд
Країна виробник товару
США
Країна реєстрації бренду
США
Тип монтування
Picatinny, Weaver
Фіксація на зброї
Постійне
Діаметр кільця/Посадкове місце
  • 30 мм
Висота основи (ВН)
High
Висота основи (ВН), мм
17
Довжина/габарити
20.3 мм
Матеріал
Алюміній
Колір
Чорний
Вага
72 г
Комплектація
Кольца (2); ключ шестигранный "Звёздочка" (1)
Гарантія
12 місяців
Країна реєстрації бренду
кільця
Тип монтування
Ластівчин хвіст
Ластівчин хвіст
Picatinny, Weaver
Picatinny
Фіксація на зброї
Постійне
Діаметр кільця/Посадкове місце
25.4 мм
25.4 мм
30 мм
25.4 мм
25.4 мм, 34 мм, 30 мм
30 мм
Висота основи (ВН), мм
14
13 мм
Загальна висота
40 мм
47 мм
52 мм
40 мм
35 мм
Матеріал
Алюміній
Колір
Чорний
Чорний червоний
Вага
84 г
100 г
116 г
98 г
120 г
Додаткова інформація
Висота центру - 26 мм, ширина кільця - 41 мм, товщина кільця - 21 мм
Висота центру - 33 мм, ширина кільця - 41 мм, товщина кільця - 21 мм
Висота центру - 36 мм, ширина кільця - 45 мм, товщина кільця - 21 мм