Крісло складне Naturehike Stellaluna L02 CNK2350JJ018 помаранчевий (6976507669429)
  • Відгуки
Китай
Вид
Крісло
Максимальне допустиме навантаження
120 кг
Матеріал каркасу
  • Алюміній
Матеріал сидіння
  • Оксфорд
Габарити у розкладеному вигляді (ДхШхВ), мм
440х460х1030 мм
Висота від підлоги до сидіння, мм
  • 455 мм
Габарити у складеному вигляді (ДхШхВ), мм
560х180х150 мм
Колір
Помаранчевий
Вага
1.35 кг
Комплектація
Крісло (1)
Гарантія
12 місяців
Україна
Білорусь
Країна реєстрації бренду
Україна
Раскладные стулья
Вид
Стілець
Стілець
Крісло
100 кг
120 кг
100 кг
Матеріал каркасу
Сталь
Сталь
Матеріал сидіння
Поліестер
Поліестер
330х280х350 мм
310х310х425 мм
330х280х350 мм
300х300х420 мм
330х280х350 мм
1148х640x780 мм
460х340х25 мм
545х50х310 мм
460х340х25 мм
150х150х420 мм
460х340х25 мм
1160х320х610 мм
Колір
Сірий
Зелений
Синій
Зелений
Синій
Вага
0.56 кг
2.4 кг
0.56 кг
0.7 кг
9 кг
Каркас
Труба Ø 16 мм
Труба Ø 18 мм
Труба Ø 25 мм, Труба Ø 22 мм
Габарити сидіння, мм
310х205 мм
300х300 мм
425 мм
Додаткова інформація
Об'єм рюкзака: 23 літра
Висота від підлоги до сходів, мм
420 мм