Модуль Nielsen до саундмодератора Sonic 40 Max 9 (NGP-S40-EX-Modul)
  • Відгуки
Бренд
Країна виробник товару
Данія
Країна реєстрації бренду
Данія
Гарантія*
12 місяців
Тип
Змінний модуль
Калібр зброї
  • 9 мм (9x21)
Сумісність із саундмодератором
  • Sonic 40
Зовнішній діаметр
40 мм
Матеріал
  • Авіаційний алюміній
Колір
Чорний
Комплектація
Модуль (1)
Відгуки не знайдені
Часто порівнювані товари
Країна виробник товару
Фінляндія
Фінляндія
Україна
Країна реєстрації бренду
Норвегія
Саундмодератори та ДТК
Тип
Саундмодератори
Саундмодератори
Калібр зброї
5.6 мм (.224)
7.62-9.3 мм
5.6 мм
5.6 мм
4.5 мм
5.6 мм
Збройна платформа
Remington
Sauer 303, Sauer 202
Дульна різьба
M27x1.5
1/2"-20 UNF
Акустична ефективність
33-35 Дб (A)
Довжина
160 мм
135 мм
150 мм
170 мм
Зовнішній діаметр
43.7 мм
35 мм
31 мм
40 мм
Група калібрів
5.6 мм (.224)
7.92 (.311), 9.3 мм (.366), 7.62 мм (.30), 8.6 мм (.338), 8 мм (.323)
5.6 мм (.224)
5.6 мм (.224)
4.5 мм (.17)
5.6 мм (.224)
Матеріал
Нержавіюча сталь
Нержавіюча сталь
Сталь
Алюмінієвий сплав
Алюмінієвий сплав
Колір
Чорний
Сірий
Вага
485 г
725 г
123 г
106 г
300 г
Гарантія
12 місяців
Розміри
205х45 мм
120-128х40 мм
Комплектація
Саундмодератор (1), інструкція (1)
Збільшення довжини ствола
96 мм