Моноблок Warne X-Skeleton Mount 30 мм Ultra High Weaver/Picatinny (XSKEL30TW)
  • Відгуки
Бренд
Країна реєстрації бренду
США
Матеріал
  • Алюміній
Фіксація на зброї
Постійне
База кріплення
  • Вівер\Пікатінні
Довжина
134 мм
Діаметр кілець
30 мм
Вага
185 г
Колір
Чорний
Комплектація
Ключ шестигранний (1)
Країна реєстрації бренду
США
Моноблоки
Матеріал
Алюміній
Алюміній
Фіксація на зброї
Постійне
Швидкознімне
База кріплення
Ласточкин хвост
Ласточкин хвост
Picatinny
Picatinny
Довжина
100 мм
120 мм
120 мм
100 мм
150(100) мм
120 мм
Висота
40 мм
47 мм
47 мм
22 мм
40 мм
Висота від планки до центру
26 мм
33 мм
33 мм
26 мм
Діаметр кілець
25.4 мм
25.4 мм
25.4 мм
30 мм
30 мм
Вага
159 г
Додаткова інформація
Висота основи – 13 мм, ширина кільця – 41 мм, товщина кільця – 21 мм.
Висота основи - 21 мм, ширина кільця - 41 мм, товщина кільця - 21 мм.
BH – 22 мм, винос – 34 мм, модель зброї AR-15, AR-10