Настільна циркулярна пила Bosch AdvancedTableCut 52 DIY (0603B12001)
  • Відгуки
Бренд
Bosch
Країна виробник товару
Китай
Країна реєстрації бренду
Німеччина
Клас інструмента
Побутовий
Вид
Настільна
Робочий матеріал
  • Дерево
Джерело живлення
Мережа
Напруга, В
220 В
Споживана потужність, Вт
550 Вт
Діаметр диска, мм
220 мм
Розмір посадкового місця, мм
30 мм
Частота холостого ходу, об/хв
8200 об/хв
Глибина пропилу під кутом 90°
52 мм
Глибина пропилу під кутом 45°
35 мм
Розміри інструмента (ДхШхВ), мм
683х485х290 мм
Розміри столу (ДхШ), мм
637х435 мм
Упаковка
Картонна коробка
Вага, кг
9 кг
Особливості
  • Блокування кнопки ввімкнення
  • Плавний пуск
Комплектація
Гарантія
12 місяців
Додаткові гарантійні умови
24 місяці додаткової гарантії, за умови реєстрації протягом 4 тижнів
Країна реєстрації бренду
Німеччина
Дисковые пилы
Клас інструмента
Професійний
Професійний
Вид
Ручна
Настільна
Ручна
Робочий матеріал
Дерево
Дерево
Метал
Джерело живлення
Мережа
Акумулятор
Напруга, В
220 В
220 В
220 В
220 В
18 В
220 В
Споживана потужність, Вт
1400 Вт
1800 Вт
2050 Вт
1200 Вт
1400 Вт
Діаметр диска, мм
184 мм
254 мм
235 мм
165 мм
136 мм
190 мм
Розмір посадкового місця, мм
20 мм
30 мм
30 мм
20 мм
20 мм
Частота холостого ходу, об/хв
Глибина пропилу під кутом 90°
64
80 мм
85 мм
55 мм
50 мм
70 мм
Глибина пропилу під кутом 45°
45 мм
55 мм
65 мм
35 мм
50 мм
232x347x257 мм
1000х690х620 мм
403х277 мм
316х268х220 мм
310х180х216 мм
Упаковка
Картонна коробка
Кейс
Вага, кг
3.7 кг
24 кг
7.6 кг
3.8 кг
2.6 кг
4.2 кг
Комплектація
Дискова пила Bosch Professional GKS 600 (1), упаковка (1)
Гарантія
12 місяців
Додаткові гарантійні умови
Диапазон углов наклона
47° (зліва)/0° (справа)
Розміри столу (ДхШ), мм
555х555 мм
105х200 мм