Повербанк Baseus PicoGo 10000 mAh 20W Black (P10076801123-00)
  • Характеристики
  • Відео огляд
  • Відгуки
Китай
Гарантія*
6 місяців
Ємність
Тип акумулятора
Li-pol
Максимальний струм
  • 2.4 А
Потужність
20 Вт
Напруга
  • 5 В
  • 9 В
  • 12 В
  • 20 В
Заряджається від
  • USB
Підходить для заряджання
  • Для планшетів
  • Для смарт-годинників та браслетів
  • Для смартфонів
Технологія заряджання
  • AFC ,
  • Power Delivery ,
  • Qi 2.0
Тип роз'єму
1xUSB; 2xType-C
Функція швидкої зарядки
Так
Функція бездротової зарядки
Ні
Наявність ліхтарика
Ні
Кабель в комплекті
  • USB Type-C to USB Type-C
Розміри (ДхШхВ)
115х70х15 мм
Матеріал
  • АВС-пластик
Колір
Чорний
Вага, г
170 г
Особливості
  • З дисплеєм
Комплектація
Повербанк (1), кабель (1)
Повербанк
Ємність
40 000 mAh
75 000 mAh
Тип акумулятора
Li-pol
Потужність
22.5 Вт
22.5 Вт
20 Вт
22.5 Вт
22.5 Вт
22.5 Вт
Максимальний струм
2.1 А
2 А
5 А
3 А
3 А
3 А
Напруга
5 В
5 В
5 В, 10 В
5 В
5 В
5 В
Заряджається від
Мережі, USB
Мережі
Тип роз'єму
2xUSB, 1xType-C, 1хUSB Micro
3xUSB, 1xUSB micro, 1xType-C
4xUSB, 1xType-C, 1xLightning, 1xUSB micro
3xUSB, 1xType-C, 1xUSB micro, 1xLightning
2xUSB, 1xType-C, 1хUSB Micro
Підходить для заряджання
Для планшетів, Для смартфонів, Для смарт-годинників та браслетів
Для ліхтариків, Для планшетів, Для відеокамер, Для смартфонів, Для фотоапаратів
Для планшетів, Для смартфонів
Для смарт-годинників та браслетів, Для планшетів, Для смартфонів
Функція швидкої зарядки
Так
Функція бездротової зарядки
Наявність ліхтарика
Розміри (ДхШхВ)
137x68x40 мм
157x116x45 мм
178x83x60 мм
178х83х60 мм
146x68x41 мм
148х68х64 мм
Матеріал
Пластик
Пластик
Колір
Чорний
Вага, г
585 г
596 г
974 г
Особливості
Оснащений ремінцем для перенесення, LED індикатор, З функцією настільної лампи
Вогнетривкий корпус, Індикація рівня заряду LCD дисплей
З індикатором рівня заряду, USB micro потужність 18 Вт, З ліхтариком, Одночасна зарядка 5 пристроїв, USB потужність 20 В, LED індикатор, Оснащений ремінцем для перенесення, Type-C потужність 20 Вт
LED дисплей
З індикатором рівня заряду, Захист від перегріву та перезарядження, Захист від короткого замикання
Комплектація
Повербанк (1), кабель Micro USB, інструкція (1), упаковка (1)
Повербанк (1), кабель USB (1), документація (1)
Гарантія
14 днів
14 днів
Технологія заряджання
Power Delivery, QC 3.0
Power Delivery, QC 3.0
Додаткова інформація
USB 1/2 потужність 22.5 Вт, USB micro потужність 18 Вт