Повербанк Mibrand Extreme Solar 4 Wire 20000 mAh Black (MI20K/S4W)
  • Відгуки
Країна реєстрації бренду
Чехія
Ємність
Тип акумулятора
Li-Ion
Максимальний струм
  • 2.1 А
Напруга
  • 5 В
Заряджається від
  • USB ,
  • Мережі ,
  • Сонячна енергія
Підходить для заряджання
  • Для смартфонів, для планшетів, для смарт-годинників та браслетів
Технологія заряджання
  • Стандартна
Тип роз'єму
1xUSB, 1xType-C, 1хUSB micro
Функція швидкої зарядки
Ні
Функція бездротової зарядки
Ні
Наявність ліхтарика
Так
Розміри (ДхШхВ)
152х78х28 мм
Матеріал
  • Пластик
Колір
Чорний
Вага, г
350 г
Особливості
  • З індикатором рівня заряду
  • З ліхтариком
  • З сонячною батареєю
Комплектація
Повербанк, кабель USB, кабель Type-C, кабель Micro-USB, кабель Lightning, документація
Гарантія
14 днів
Повербанк
Ємність
40 000 mAh
75 000 mAh
Тип акумулятора
Li-pol
Li-pol
Потужність
22.5 Вт
22.5 Вт
20 Вт
22.5 Вт
22.5 Вт
22.5 Вт
Максимальний струм
2.1 А
2 А
5 А
3 А
3 А
3 А
Напруга
5 В
5 В
5 В, 10 В
5 В
5 В
5 В
Заряджається від
Мережі, USB
Мережі
Тип роз'єму
2xUSB, 1xType-C, 1хUSB Micro
3xUSB, 1xUSB micro, 1xType-C
4xUSB, 1xType-C, 1xLightning, 1xUSB micro
3xUSB, 1xType-C, 1xUSB micro, 1xLightning
2xUSB, 1xType-C, 1хUSB Micro
Підходить для заряджання
Для планшетів, Для смартфонів, Для смарт-годинників та браслетів
Для ліхтариків, Для планшетів, Для відеокамер, Для смартфонів, Для фотоапаратів
Для планшетів, Для смартфонів
Для смарт-годинників та браслетів, Для планшетів, Для смартфонів
Функція швидкої зарядки
Так
Функція бездротової зарядки
Наявність ліхтарика
Розміри (ДхШхВ)
137x68x40 мм
157x116x45 мм
178x83x60 мм
178х83х60 мм
146x68x41 мм
148х68х64 мм
Матеріал
Пластик
Пластик
Колір
Чорний
Вага, г
585 г
596 г
974 г
Особливості
Оснащений ремінцем для перенесення, LED індикатор, З функцією настільної лампи
Вогнетривкий корпус, Індикація рівня заряду LCD дисплей
З індикатором рівня заряду, USB micro потужність 18 Вт, З ліхтариком, Одночасна зарядка 5 пристроїв, USB потужність 20 В, LED індикатор, Оснащений ремінцем для перенесення, Type-C потужність 20 Вт
LED дисплей
З індикатором рівня заряду, Захист від перегріву та перезарядження, Захист від короткого замикання
Комплектація
Повербанк (1), кабель Micro USB, інструкція (1), упаковка (1)
Повербанк (1), документація (1)
Повербанк (1), кабель USB (1), документація (1)
Гарантія
14 днів
Технологія заряджання
Power Delivery, QC 3.0
Power Delivery, QC 3.0
Додаткова інформація
USB 1/2 потужність 22.5 Вт, USB micro потужність 18 Вт