Оптичний приціл Discovery Optics VT-Z 6-24X40SF FFP 30mm
  • Відгуки
Країна виробник товару
Кратність (збільшення)
6х-24х
Діаметр об'єктива
40 мм
Діаметр вихідної зіниці
  • 6.68 мм - 1.66 мм
Видалення вихідної зіниці
98 - 82 мм
Корпус
  • Алюмінієвий сплав
Поле зору на 100 м
35 MOA/35 MOA
Довжина
320 мм
Тип прицільної сітки
  • LR SF FFP
Підсвічування
Ні
Вага
520 г
Додаткова інформація
  • Покриття лінз багатошарове (Fully Multi-green Coated)
Комплектація
Гарантія
36 місяців
Відгуки не знайдені
Часто порівнювані товари
Країна виробник товару
Іспанія
Іспанія
Китай
Китай
США
Країна реєстрації бренду
США
Гарантія*
12 місяців
Оптика
Тип
Оптичний приціл
Оптичний приціл
Коліматорний приціл
Голографічний, Коліматорний приціл
Коліматорний приціл
Фокальна площа
Друга
Друга
Кратність (збільшення)
3х-9х
3х-9х
Діаметр об'єктива
40 мм
40 мм
40 мм
22 мм
30 мм
Діаметр вихідної зіниці
6.7 мм
13.3 мм - 4.4 мм
13.3 мм - 4.4 мм
Видалення вихідної зіниці
79 мм
90 мм
89 мм
Необмежена
6.3 м
1" (1 МОА)
1/2" (0.5 MOA)
Довжина
295 мм
350 мм
315 мм
96.5 мм
Тип прицільної сітки
Duplex
Mil Dot
Mil Dot
Точка
Точка, Коло
Точка
Підсвічування
Ні
Так
Так
Діаметр кілець/Посадкове місце
25.4 мм
25.4 мм
25.4 мм
Weaver/Picatinny
Weaver/Picatinny
Регулювання паралакса/Фокусування
Фіксований паралакс
Фіксований паралакс
Похибка виміру, м
є
є
Вага
300 г
400 г
430 г
188 г
317 г
170 г
Додаткова інформація
Водонепроникний, ударостійкий
Водонепроникний, ударостійкий
Сумісність із ПНБ (I-IV покоління)
Поставляється з райзером для монтажу на планку Пикатини, кришками об'єктива, серветкою
Комплектація
Джерело живлення
1хCR2032
1хCR2032
1xCR123
Формат батареї
CR2032
CR2032
CR123
Конструкція
Закритого типу
Закритого типу
Призначення
День/Ніч, Для полювання
День/Ніч, Для полювання, Нічного бачення
День/Ніч
Ширина
58.4 мм
Висота
73.7 мм
Сітка
Коло (68 МОА) з чотирма точками (1 МОА)
База кріплення
Швидкознімне 1" Weaver або на планку MIL-STD-1913