Приціл оптичний Vortex Viper HS LR 6-24x50 FFP XLR (MOA) (VHS-4315-LR) 929468
  • Характеристики
  • Відео огляд
  • Відгуки
Бренд
Країна виробник товару
Філіппіни
Країна реєстрації бренду
США
Барабанчики поправок, ціна ділення
1/4 МОА
Фокальна площа
Кратність (збільшення)
6х - 24x
Корпус
  • Алюмінієвий сплав
Запас поправок на 100 м (верт./гор.)
55/50 MOA
Довжина
348 мм
Тип прицільної сітки
  • BDC
Підсвічування
Ні
Діаметр кілець/Посадкове місце
  • 30 мм
Регулювання паралакса/Фокусування
Є
Розміри
11х11.5х50 см
Вага
607 г
Комплектація
Гарантія
12 місяців
Відгуки не знайдені
Часто порівнювані товари
Країна виробник товару
Іспанія
Іспанія
Китай
Китай
США
Країна реєстрації бренду
Гарантія*
12 місяців
Оптика
Тип
Оптичний приціл
Оптичний приціл
Коліматорний приціл
Голографічний, Коліматорний приціл
Коліматорний приціл
Фокальна площа
Друга
Друга
Кратність (збільшення)
3х-9х
3х-9х
Діаметр об'єктива
40 мм
40 мм
40 мм
22 мм
30 мм
Діаметр вихідної зіниці
6.7 мм
13.3 мм - 4.4 мм
13.3 мм - 4.4 мм
Видалення вихідної зіниці
79 мм
90 мм
89 мм
Необмежена
Поле зору на 100 м
6.3 м
1" (1 МОА)
1/2" (0.5 MOA)
Довжина
295 мм
350 мм
315 мм
96.5 мм
Тип прицільної сітки
Duplex
Mil Dot
Mil Dot
Точка
Точка, Коло
Точка
Підсвічування
Ні
Так
Так
Діаметр кілець/Посадкове місце
25.4 мм
25.4 мм
25.4 мм
Weaver/Picatinny
Weaver/Picatinny
Фіксований паралакс
Фіксований паралакс
Похибка виміру, м
є
є
Вага
300 г
400 г
430 г
188 г
317 г
170 г
Додаткова інформація
Водонепроникний, ударостійкий
Водонепроникний, ударостійкий
Сумісність із ПНБ (I-IV покоління)
Поставляється з райзером для монтажу на планку Пикатини, кришками об'єктива, серветкою
Комплектація
Джерело живлення
1хCR2032
1хCR2032
1xCR123
Формат батареї
CR2032
CR2032
CR123
Конструкція
Закритого типу
Закритого типу
Призначення
День/Ніч, Для полювання
День/Ніч, Для полювання, Нічного бачення
День/Ніч
Ширина
58.4 мм
Висота
73.7 мм
Сітка
Коло (68 МОА) з чотирма точками (1 МОА)
База кріплення
Швидкознімне 1" Weaver або на планку MIL-STD-1913