Сейф взломостойкий Griffon CL V.150.EEAW
  • Відгуки
Бренд
Країна виробник товару
Україна
Країна реєстрації бренду
Україна
Вид сейфу
Тип замку
Електронний кодовий
Тип покриття
Лакофарбове покриття
Ширина
600 мм
Глибина
600 мм
Об'єм, л
227
Товщина захисного шару
80 мм
Електронний кодовий замок
1
Взломостійкість
V клас ДСТУ EN 1143-1:2019
Полиці
3
Система замикання
Ригельна система
Колір
Чорний
Вага
860 кг
Гарантія на конструкцію
5 років
Гарантія на замок
1 рік
Відгуки не знайдені
Часто порівнювані товари
Країна виробник товару
Сейфи
Вид сейфу
Меблевий
Меблевий
Збройовий
Збройовий
Висота
200 мм
150 мм
170 мм
1000 мм
1245 мм
200 мм
Ширина
310 мм
200 мм
230 мм
265 мм
265 мм
442 мм
Глибина
200 мм
170 мм
170 мм
225 мм
250 мм
380 мм
Товщина металу двері
3 мм
2 мм
3 мм
3 мм
Товщина металу корпусу
1.2 - 1.5 мм
1.2 мм
1.2 - 1.5 мм
1.2 - 1.5 мм
Електронний кодовий замок
Вага
5 кг
2.1 кг
2.8 кг
12.5 кг
21 кг
8.6 кг
Тип замку
Ключовий
Ключовий замок
Розміри внутрішні
207х147х135 мм