Сонячна панель EcoFlow 400W Solar Panel (SOLAR400W)
  • Відгуки
Китай
Тип
Сонячна панель
Ефективність сонячної панелі
22.4 %
Тип фотомодуля (тип панелі)
Монокристалічний
Покриття
Етилентетрафторетилен (ETFE)
Тип роз'єму
  • МС4
Ступінь захисту
IP67
Пікова потужність
Струм при максимальній потужності
11 А
Напруга холостого ходу
48 В
Размеры
106.8х239х2.4 см
Колір
Чорний
Вага
16 кг
Вага з підставкою
19 кг
Комплектація
Сонячна панель (1), чохол з підставкою (1), посібник користувача (1), гарантійний талон (1)
Країна реєстрації бренду
Каліфорнія
США
Солнечные панели
Тип
Сонячна панель
Ефективність сонячної панелі
23%
23%
23%
22.5%
23%
Тип фотомодуля (тип панелі)
Монокристалічний
Тип роз'єму
USB Type-C, USB Type-А
МС4
USB Type-C, DC5521, USB Type-А
USB Micro
Ступінь захисту
IP68
IPX5
IP68
IPX4
Пікова потужність
100 Вт
100 Вт
400 Вт
200 Вт
5 Вт
100 Вт
5.55 А
5.6 А
13.79 А
11 А
5.9 А
Напруга холостого ходу
21.6 В
18 В
37.10 В
5 В
20.3 В
Діапазон робочих температур
від -10 ℃ до +65 ℃
Размеры
122x53.5x0.5 см
129.4x60.6x0.5 см
172.2x113.4x3.5 см
257x208x24 мм