Сонячна панель Flashfish TSP18V/60W (PS-004)
  • Відгуки
Бренд
Країна виробник товару
Китай
Тип
Сонячна панель
Ефективність сонячної панелі
21.5-23.5%
Тип фотомодуля (тип панелі)
Монокристалічний
Покриття
Етилентетрафторетилен (ETFE)
Тип роз'єму
  • DC ,
  • USB Type-C ,
  • USB Type-А
Размеры
832х455х150 мм
Колір
Чорний
Вага
Комплектація
Сонячна панель (1), кабель постійного струму DC 18 (1)
Гарантія
12 місяців
Країна реєстрації бренду
Каліфорнія
США
Солнечные панели
Тип
Сонячна панель
Ефективність сонячної панелі
23%
23%
23%
22.5%
23%
Тип фотомодуля (тип панелі)
Монокристалічний
Тип роз'єму
USB Type-C, USB Type-А
МС4
USB Type-C, DC5521, USB Type-А
USB Micro
Ступінь захисту
IP68
IPX5
IP68
IPX4
Пікова потужність
100 Вт
100 Вт
400 Вт
200 Вт
5 Вт
100 Вт
Струм при максимальній потужності
5.55 А
5.6 А
13.79 А
11 А
5.9 А
Напруга холостого ходу
21.6 В
18 В
37.10 В
5 В
20.3 В
Діапазон робочих температур
від -10 ℃ до +65 ℃
Размеры
122x53.5x0.5 см
129.4x60.6x0.5 см
172.2x113.4x3.5 см
257x208x24 мм