Стіл розкладний Mobi Garden Cloth table XL 75х55х52 см NX20665013 black (6928405327642)
Китай
Форма
Прямокутна
Максимальне навантаження, кг
30 кг
Матеріал каркаса
Алюміній
Матеріал стільниці
  • Поліестер
Габарити у розкладеному вигляді (ДхШхВ), мм
750х550х520 мм
Висота стола
Нерегульована
Висота стільниці
520 мм
Габарити у складеному вигляді (ДхШхВ), мм
760х80х80 мм
Колір
Чорний
Вага
1.1 кг
Дополнительная информация
  • Сітчаста кишеня
Комплектація
Стіл (1), чохол (1)
Гарантия
14 днів
Країна реєстрації бренду
Україна
Складные столы
Форма
Прямокутна
Квадратна
Максимальне навантаження, кг
20 кг
20 кг
30 кг
Матеріал каркаса
Алюміній
Сталь
Матеріал стільниці
МДФ
МДФ
ДВП
600х400х250 мм
600х400х255 мм
900х530х650 мм
600х400х250 мм
700х700х700 мм
700х500х600 мм
Висота стола
Нерегульована
Регульована
Колір
Чорний
Синій
Сірий
Сірий
Вага
1.24 кг
1.37 кг
4.08 кг
1.5 кг
2.77 кг
2.44 кг
Комплектація
Стіл (1)
Стіл (1)
620х420х35 мм
920х190х130 мм
410х310х45 мм
720х250х370 мм
720х520х60 мм