Туристичний холодильник Naturehike CNK2300BS012, 30 л, до 36 годин, бежевий (6976023925627)
Китай
Режим роботи
Збереження температури
Об `єм, л
30 л
Глибина, мм
350 мм
Ширина, мм
458 мм
Висота, мм
350 мм
Корпус
Твердий
Зовнішній матеріал
Поліетилен
Внутрішній матеріал
Поліпропілен
Ізоляційний матеріал
Пенополистирол
Час збереження температури з акумуляторами холоду, год
Рекомендований обсяг акумуляторів холоду, мл
Кількість акумуляторів холоду, що рекомендується
  • 5x400 мл
  • 6x300 мл
  • 9x200 мл
Колір
Бежевий
Вага, кг
5.3 кг
Додаткова інформація
  • Усередині холодильника є полички, які дозволяють розділити їжу та напої.
Комплектація
Термобокс (1)
Гарантія
14 днів
США
Індія
Італія
Країна реєстрації бренду
Україна
Італія
Індія
Термобоксы
Режим роботи
Збереження температури
Об `єм, л
39 л
13 л
42 л
4.5 л
32 л
12 л
Глибина, мм
260 мм
240 мм
385 мм
180 мм
278 мм
190 мм
Ширина, мм
595 мм
330 мм
580 мм
250 мм
410 мм
300 мм
Висота, мм
400 мм
380 мм
450 мм
180 мм
445 мм