Зарядна станція EcoFlow RIVER (EFRIVER600-EU)
  • Характеристики
  • Відео огляд
  • Відгуки
Китай
Тип
Зарядна станція
Призначення
Ємність зарядної станції, кВт/год
0.288 кВт/год
Потужність, кВт
0.6 кВт (сплеск 1.2 кВт)
Тип акумулятора (батареї)
Літій-іонний (Li-ion)
Ёмкость аккумулятора (батареи), mAh
80000 mAh
Тривалість життя, циклів
500 циклів
Спосіб заряджання
  • Автомобільний адаптер
  • Мережа (розетка змінного струму)
  • Сонячна панель
Подключение
  • Wi-Fi
Час повної зарядки
Мережа (змінний струм)
1.6 год
Автомобільний адаптер 12 В
3 год
1 сонячна панель 110 Вт
3-6 год
1 сонячна панель 160 Вт
2 сонячні панелі по 110 Вт
1.6-3 год
Одночасно заряджуваних пристроїв
9
Тривалість роботи пристроїв
Телефон
21 разів
Ноутбук
5 разів
Холодильник
3.6 год
Кавоварка
0.3 год
Система управління
Максимальна потужність на вході
Зарядки від мережі (змінного струму)
100-120 В, 250 Вт
Сонячної зарядки
10-25 В, 12 А, 200 Вт
Зарядки автомобіля
12 В, 8 А
Максимальна потужність на виході
Мережа
  • 2 розетки: 230 В, 600 Вт
USB Type-A
  • 2 порти: 5 В, 2.4 А, 12 Вт
USB Type-A (швидка зарядка)
1 порт: 5 В, 2.4 А/9 В, 2 А/12 В, 1.5 А, 18 Вт
USB Type-С
  • 1 порт: 5 В/9 В/12 В/15 В/20 В, 5 A, 100 Вт
Зарядки автомобіля
  • 1 порт: 13.6 В, 10 A, 136 Вт
Порт DC5521
2 порти: 13.6 В, 3 A, 36 Вт
Загальні відомості
Діапазон робочих температур
від - 20 °C до + 60 °C
Розмір
28.8x18.5x19.4 см
Колір
Чорний
Вага
5 кг
Комплектація
Україна
Країна реєстрації бренду
Каліфорнія
Україна
США
Гарантія*
24 місяці
Зарядні станції
Тип
Сумка-чохол
Зарядна станція
Призначення
Для електроніки, Для планшета, Для ноутбука, Для телефону
Для всього будинку, Для кемпінгу
Для електроніки, Для ноутбука, Для телефону, Для кемпінгу
Для електроніки, Для всього будинку, Для телефону
Потужність, кВт
0.6 кВт (сплеск 1 кВт)
0.3 кВт
0.5 кВт
Тип акумулятора (батареї)
Літій-залізо-фосфатний (LiFePO4)
Литий-полимерные (Li-pol)
Літій-іонний (Li-ion)
31500 mAh
Спосіб заряджання
USB Type-C, Мережа (розетка змінного струму)
Мережа (розетка змінного струму), Сонячна панель, Автомобільний адаптер
Подключение
Дротове
Дротове
Wi-Fi, Дротове, Bluetooth
Тривалість життя, циклів
Загальні відомості
Розміри (у розкладеному вигляді)
210х210х229 мм
Вага
410 г
Гарантія
24 місяці
Комплектація
1 сумка Jackery EVA для портативної електростанції Explorer 240
Час повної зарядки
Мережа (змінний струм)
6 год
3-4 год
2 год
Автомобільний адаптер 12 В
6 год
1 сонячна панель 110 Вт
10
14.4-26 В, 10 A, 160 Вт
400 Вт
12 В, 8 А
12 В, 10 А
12-15.5 В, 8.5 А макс.
Сонячної зарядки
30 Вт
12–30 В, 400 Вт
USB Type-С
65 В
Мережа
600 В
24 В, 6.25 A
1 розетка: 220 В
2 розетки: 230 В
3 порти: 5 В, 2.4 А
2 порти: 5 В, 3 А
5 В, 2.4 А
2 порти: 5В, 2,4 А
2 порти: 18 Вт
2 порти: 1 порт: 18 Вт, 1 порт: 100 Вт
65 В
1 порт: 5 В/3 A, 9 В/2 A, 12 В/1.5 A, 18 Вт; 1 порт: 5 В/3 А, 9 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/3 А, 65 Вт
1 порт: 100 Вт
2 порти: 140 Вт
12 В, 8 А
1 порт: 12 В, 10 A
1 порт: 12 В, 10 A
1 порт: 12 В, 10 A
Порт Андерсона
2 порта: 1 порт: 18-30 В, 6 А, 1 порт: 120 Вт.
Порт Quick Charge
1 порт: 5 В/3 А, 5 В/3 А, 12 В/1.5 А.
1 порт: 5 В/2.4 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А
Порт DC5521
2 порти: 12 В, 8 А
2 порти: 12 В, 10 А
2 порти: 12-22 В, 10 А
1 порт: 12 Вт, 10 А
1 порт: 12 Вт, 10 А
5 В, 3.6 А, 18 Вт
1 порт
Безпровідна зарядка
1 порт: 10 Вт
Діапазон робочих температур
від - 10 °C до + 40 °C
від 0 °C до + 40 °C
від - 10 °C до + 40 °C
від 0 °C до + 40 °C
Розмір
275x215x240 мм
249х208х171.5 мм
238х182х159 мм
359х271.4х276.7 мм
Колір
Сірий
Чорний
Чорний/Помаранчевий
9.5 кг
4.3 кг
4.6 кг
Додаткова інформація
Світлодіодний ліхтарик
Зарядна станція, адаптер змінного струму, автомобільний зарядний пристрій, кабель живлення
Портативна електростанція, інструкція, зарядний пристрій від мережі 220 В, сумка для зберігання кабелів, зарядний пристрій від автомобіля 12-24 В
Зарядная станция (1); Кабель (3); Коробка
Зарядна станція, посібник користувача, автомобільний зарядний пристрій від прикурювача, адаптер живлення від 220 В