Ручка штовхач до санок Snower фіолетова (4820211100667VIOLET), Колір: Фіолетовий
Фіолетовий
Детальніше
  • Список варіантів товару
  • Усе про товар
  • Характеристики
  • Відгуки
Бренд
Країна виробник товару
Україна
Країна реєстрації бренду
Україна
Ширина
350 мм
Довжина
900 мм
Висота
110 мм
Колір
Фіолетовий
Каркас
Сталь
Розмір упаковки, мм
360×910×120 мм
Вага
0.8 кг
Додаткова інформація
Комплектація
Ручка для санок (1)
Гарантия
6 місяців
Відгуки не знайдені
Часто порівнювані товари
Країна виробник товару
Польща
санки
Тип
Санки
Чохли на санки
Чохли на санки
Ручки-штовхачі
Санки-тарілки
Ручки-штовхачі
Ширина
450 мм
380 мм
280 мм
600 мм
Довжина
920 мм
700 мм
500 мм
600 мм
Висота
260 мм
250 мм
240 мм
10 мм
Колір
Бірюза
Зелений
Зелений
Темно-бордовий
Рожевий
Ширина (сидіння)
220 мм
Довжина (сидіння)
550 мм
Матеріал сидіння
Планки з ясеня/вільхи
Оксфорд 240 D з водовідштовхувальним покриттям, наповнювач - синтепон
Пластик
Допустиме навантаження
100 кг
50 кг
Знімна спинка
розмір: 675х390х300мм
Ручка-штовхач
Розмір: 890х340х110 мм
Розмір: 890х340х110 мм
Розмір: 890х340х110 мм
Тяговий ремінь
Довжина 2.5 м
Каркас
Полозья плоскі 30х15 мм, сталева труба 30х15 мм, Ø20 мм, Ø16 мм (товщина стінки 1 мм) з полімерним покриттям
Вага
4 кг
0.36 кг
0.22 кг
0.6 кг
Додаткова інформація
У комплект входять: - тяговий ремінь довжиною 2500 мм. ширина 25 мм. - знімна спинка (розмір: 675х390х300мм, вага: 1,1 кг); - ручка-штовхач (розмір: 890х340х110 мм, вага ручки: 0,8 кг).