Термосумка Time Eco TE-334S, 35 л сірий/чорний (6215028111582BGREY), Колір: Сірий/Чорний
Детальніше
  • Список варіантів товару
  • Усе про товар
  • Характеристики
  • Відгуки
Бренд
Країна виробник товару
Україна
Країна реєстрації бренду
Україна
Режим роботи
Збереження температури
Об'єм
35 л
Глибина
260 мм
Ширина
350 мм
Висота
390 мм
Корпус
М'який
Матеріал зовнішній
Поліестер
Ізоляційний матеріал
PEVA (водонепроникний, еластичний та легкий, не вбирає запахи)
Час збереження температури з акумуляторами холоду
12 годин
Рекомендуемый объём аккумуляторов холода, мл
Рекомендована кількість акумуляторів
  • 10х200 ,
  • 5х400 мл ,
Колір
Сірий/Чорний
Вага
Додаткова інформація
  • Акумулятори холоду до комплекту не входять
Комплектація
Термосумка (1)
Гарантія
6 месяцев
Відгуки не знайдені
Часто порівнювані товари
Країна виробник товару
Країна реєстрації бренду
Термосумки
Тип
Термосумка
Термосумка
Режим роботи
Збереження температури
Об'єм
30 л
5 л
5 л
15 л
33 л
30 л
Глибина
260 мм
160 мм
150 мм
220 мм
305 мм
290 мм
Ширина
350 мм
220 мм
215 мм
320 мм
450 мм
390 мм
Висота
400 мм
190 мм
165 мм
250 мм
325 мм
300 мм