Воблер Shimano Exsence Silent Assassin AR-C 129F 129mm 22.0g 10T Pearl CH (59VXM129N10)
Pearl
Детальніше
  • Список варіантів товару
  • Усе про товар
  • Характеристики
  • Відгуки
Бренд
Країна виробник товару
Індонезія
Країна реєстрації бренду
Японія
Тип
Мінноу
Довжина
129 мм
Плавучість
Плаваючий
Заглиблення, м
Колір
Pearl
Вага
22 г
Особливості
Комплектація
Воблер (1)
Країна реєстрації бренду
Данія
Данія
Воблеры
Тип
Кроулер
Мінноу
Поппер
Раттлін
Довжина
125 мм
175 мм
45 мм
45 мм
43 мм
51 мм